Plac zabaw w ogrodzie dla małych i dużych

Plac zabaw w ogrodzie to doskonały pomysł nie tylko jeśli masz dzieci. To wspaniały dodatek, który urozmaici charakter wyposażenia ogrodu.

Dodatkowo idealnie nadaje się jako dodatek do różnorodnego rodzaju zabaw ze znajomymi. Bo kto powiedział, że zabawa jest zarezerwowana wyłącznie dla dzieci? Jeśli planujesz stworzyć w swoim ogrodzie plac zabaw, który będzie odskocznią także dla dorosłych – postaw na solidne elementy wyposażenia wykonane z drewna.

Bujawki, drabinki, domki wykonane z lakierowanego drewna impregnowanego przetrwają bardzo długie lata. Dodatkowo te wykonane w tradycyjnym stylu, dobrej jakości, mogą służyć także jako element dekoracyjny ogrodu.

Szczególną popularnością cieszą się kilkuosobowe bujawki drewniane, które mogą pełnić także funkcję fotela bujanego. W takim miejscu z pewnością odpoczniesz i zrelaksujesz się.

Drewniany plac zabaw to frajda także dla najmłodszych. Dzieci szczególnie ucieszą domki z wbudowanymi zjeżdżalniami, drabinki i ścianki wspinaczkowe, a także karuzele i koniki.

Plac zabaw to doskonały pomysł wyposażenia ogrodu. Może pełnić on dwie funkcje: rozrywkową i dekoracyjną.

Niezależnie od tego w jakim celu zechcesz go mieć w swoim ogrodzie, z pewnością zachwyci Twoich przyszłych gości i obudzi w nich śpiące dziecko!.

www.kuc-koch.pl